Mathebook
HOME MATH DICTIONARY DOWNLOAD FEEDBACK DISCLAIMER

Vítejte na Mathebook.net online Výuka Volný webové stránky plné zábavy. Tato stránka je plně interaktivní a umožní, aby děti do praxe a učit se matematiku snadno.

Naše webové stránky jsou navrženy tak, aby studenti z různých tříd, které se spouští z Mateřské školky, základní, střední škola a Vyšší odborná škola Math.

Cílem této stránky je poskytnout nové nástroje pro vzdělávání učitelů, rodičů a žáků, kteří se samozřejmě mohou těžit z ní. Najdete zde několik e-listy a on-line sešity pro různé Math témata, jako je algebra, Trigonometrický, geometrie, kalkulus, Booleova algebra, pravděpodobnost, Desítková, frakce, Matrix, Lichá a sudá čísla, kompozitní čísla, grafy, procento výpočtu, divize, přidání , Odečítání, Radian konverze, římské číslice, chybějící číslo, atd ....

Na stránkách je on-line e-sešit, jakož i ke stažení a upravovat PDF soubor e-listy, pokud máte k dispozici připojení k internetu, můžete použít on-line e-sešit na vašem počítači, případně si můžete stáhnout ve formátu PDF soubory e-listy a uložit do počítače pro pozdější použití, nebo dokonce poslat listy svým přátelům, e-mail, že celý tento PDF soubor e-listy jsou samostatně editovatelné, takže se nemusíte brát vytisknout, můžete si psát odpovědi na otázky ve formátu PDF soubory na vašem počítači a uložit nebo poslat e-mail, je to zcela mobilním.

Přesto, pokud chcete používat v učebně bez počítače, můžete využít vytisknout z tohoto souboru PDF e-listy. S touto on-line sešity nemusíte kupovat Math praxi knihy.

Navíc k usnadnění děti jsme také on-line Math Directory pro děti, jeho organizován abecedně, děti mohou jít do tohoto adresáře a seznámit se s významy z několika složitých podmínek s matiku snadnost.

Tento překlad je provedeno z anglického jazyka, původní scénář, je na našich webových stránkách, homepage, pokud cítíte, že to není gramaticky správné, prosím pomozte nám k opravě a odeslat správné přeložený skript, pomocí formuláře zpětné vazby.